Dimora Machiavelli Pension

Belangrijkste voorzieningen

  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Als gasten in Dimora Machiavelli Pension Florence villa verblijven, kunnen ze een bezoek brengen aan het Uffizi Paleis, dat op wandelafstand van nog geen 25 minuten ligt.

    Het landhuis bevindt zich in de wijk Palazzo Pitti in Florence, op maar 250 meter afstand van Piazzale Michelangelo. De Ponte Santa Trinita is op een paar stappen verwijderd van de villa gelegen, en Michele di Lando busstation is op loopafstand van ongeveer 5 minuten. De nabijgelegen educatieve bezienswaardigheden zijn onder andere de Gipsoteca van het Kunstinstituut van Florence, die op maar 550 meter afstand van Dimora Machiavelli Pension villa ligt.

    La Terrazza Del Principe met Italiaanse gerechten bevindt zich in de nabijheid van de accommodatie. Gasten kunnen de treinhalte Florence Santa Maria Novella gemakkelijk bereiken, op wandelafstand van ongeveer 20 minuten hiervandaan.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 17:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer048017ltn14170,IT048017C2S25W55QH

    Kameropties bij Dimora Machiavelli Pension Florence

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Dimora Machiavelli Pension Florence Wastafels foto Dimora Machiavelli Pension Florence Bedden foto Dimora Machiavelli Pension Florence Toiletten foto Dimora Machiavelli Pension Florence Toiletten foto Dimora Machiavelli Pension Florence Bedden foto Dimora Machiavelli Pension Florence Macro Details foto Dimora Machiavelli Pension Florence Bedden foto Dimora Machiavelli Pension Florence Kamer foto Dimora Machiavelli Pension Florence Kamer foto Dimora Machiavelli Pension Florence Voorzieningen foto
    Deluxe Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 25 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Dimora Machiavelli Pension Florence

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Dimora Machiavelli Pension Florence

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van Dimora Machiavelli Pension villa?
      Gasten van Dimora Machiavelli Pension villa kunnen onder andere het Palazzo Medici (2 km), het Uffizi Paleis 2,1) en de Ponte Santa Trinita 1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Dimora Machiavelli Pension Florence